جوچی

بازگشت به صفحه قبل

  
  رضا صادقی «مرغ سحر» را برای زنان و مادران ایرانی اجرا کرد/کنسرت رضا صادقی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در اسفند 92                   

شامگاه 18 و 19 اسفند ماه، «رضا صادقی» آخرین کنسرت سال 92 خود را به همراه گروه مشکی پوشان در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه برد.
رضا صادقی «مرغ سحر» را برای زنان و مادران ایرانی اجرا کرد/کنسرت رضا صادقی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در اسفند 92 

رضا صادقی «مرغ سحر» را برای زنان و مادران ایرانی اجرا کرد/کنسرت رضا صادقی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در این برنامه که به همت موسسه «آوای هنر» (به مدیریت محمد جلیل پور) برگزار می شد این خواننده به اجرای گلچینی از آثار منتشر شده خود پرداخت. این خواننده با قطعه «داشتم فراموشت می کردم» روی صحنه آمد و همچون همیشه چند قطعه اول کنسرتش را به صورت ایستاده اجرا نمود و در همان اوایل برنامه اش از همه حضار خواست که به احترام تمام شهدای جنگ تحمیلی و بزرگان تاریخ هنر ایران، از جمله استاد بابک بیات، خسرو شکیبایی، ناصر عبداللهی و فروغ فرخزاد به مدت پانزده ثانیه به صورت ایستاده به تشویق این بزرگان بپردازند.

او در ادامه قطعاتی چون «عاشقتم، مشکی رنگ عشقه، کفش آهنی و ...» اجرا شد و صادقی یک قطعه جدید به نام «غرور» را هم برای اولین بار در این کنسرت اجرا کرد. در همان اوایل برنامه بود که صادقی رو به حضار گفت :«امشب دوست خوبم «دارا دارایی» قطعه ای را برای این کنسرت تنظیم کرده که چوتمی دانم همه شما آنرا دوست دارید پس لطفا حتما با من همخوانی کنید.» قطعه «مرغ سحر» با گیتار و ویلن در سالن اجرا شد و مخاطبان این خواننده استقبال جالب توجهی از آن داشتند و به همخوانی با این خواننده پرداختند.

صادقی در ادامه برنامه اش، از همزمانی این کنسرت با روز جهانی زن ابراز خوشحالی کرد و گفت: «هرگز موافق این مثل قدیمی نبوده ام که :پشت هر مرد موفق، یک زن موفق قرار دارد». اعتقاد دارم که در کنار هر مرد موفق، زنی موفق و فداکار حضور داشته که توانسته پیشرفت داشته باشد.» صادقی همچنین قطعه ای از این اجرا را به تمام زنان و مادران ایرانی تقدیم کرد. اجرای قطعاتی چون «خدا با منه» و «نترس» بخش بعدی برنامه این خواننده را تشکیل می دادند. در ادامه صادقی قبل از شروع ترانه بعدی خود گفت: «همیشه در زندگی ام چهار ستاره درخشان بوده که همیشه به آنها افتخار کرده ام. اول اینکه خدایی دارم که بزرگی اش برایم ثابت شده. دوم دختر کوچولوی خودم «تیارا» که این روزهایم را غرق در عشق و لذت کرده. ایرانی بودن برایم بزرگ ترین افتخار بوده و سرانجام اینکه زاده بندر ام و پرچم بندر بالاست!» این خواننده با این مقدمه و با سولو نوازی عود «مرتضی کریمی» قطعه ای بندی را در سالن اجرا کرد که با همراهی جالب همه حاضرین در سالن رو به رو شد.

خواننده آلبوم «همین...» قطعه «روم نمیشه» را هم در اواخر برنامه اش به همه عشق های پاک نوجوانی تقدیم کرد و در اواسط این اجرا و در حالی که نوازنده ها ریتم را با سازهایشان حفظ کرده بودند گفت: «دوم دبستان بودم که برای اولین بار عاشق شدم. همه عزم خود را جذم کردم که عشق ام را بیان کنم و برای ابراز این عشق مصمم بودم. نزدیک معلم ام شدم و گفتم : خانم معلم من شما را خیلی دوست دارم. ایشان هم با نهایت خونسردی گفت من هم تو رو همه همکلاسی هایت را دوست دارم. جواب ایشان خیلی به من بر خورد و من حس کردم که عشق پاک من مورد بی مهری قرار گرفته است. با اخم هایی در هم جدی تر جلو رفتم و رو به خانم معلم مان گفتم : من ولی به قدری عاشق شما هستم که می خواهم با شما ازدواج کنم! و در همین لحظه بود که اولین سیلی عاشقانه زندگی ام را از ایشان خوردم و...» این خاطره صادقی خنده خیلی ها را در سالن در آورد و باعث شد همه با لبخندی بر لب ادامه برنامه را نظاره گر باشند.

حاشیه ها: 
* مسئولین روابط‌عمومی و حراست سالن میلاد نمایشگاه بین المللی همکاری جالب توجه و مسئولانه ای را با اهالی رسانه در این برنامه داشتند که این همکاری با تقدیر اهالی رسانه و عکاسان وخبرنگاران حاضر در جمع رو به رو شد.

* پویا نیک پور رهبری ارکستر گروهمشکی پوشان را بر عهده داشت و نوازنده های سرشناس و متبحری چون : «آرش مقدم، حسین شریفی، دارا دارایی، علی شهبازی، علیرضا میر آقا، مرتضی کریمی، میلاد عالمی و ...» رضا صادقی رادر این اجرا همراهی کردند.

* در اوایل برنامه قطعه «وایسا دنیا» بارها از سوی یکی از دوستداران این خواننده برای اجرا درخواست شد و صادقی در واکنشی جالب رو به این هوادار گفت: «نمی توانم راستش را به شما نگویم ولی اجازه نمی دهند این قطعه را اجرا کنیم. دروغ نمی توانم بگویم به شما.»

* احسان خواجه امیری مهمان ویژه این کنسرت در شب نخست برگزاری آن بود.

* صادقی در حین اجرای برنامه اش از اجرای برنامه اش در شهر لندن در ایام نوروز خبر داد.

* زیبا بروفه، انوشیروان تقوی و عماد طالب زاده از جمله چهره های شناخته شده حاضر در سالن بودند.


کنسرت رضا صادقی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در اسقند 92کنسرت رضا صادقی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در اسفند 92کنسرت رضا صادقی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در اسفند 92کنسرت رضا صادقی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در اسفند 92کنسرت رضا صادقی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در اسفند 92
تاریخ ثبت مطلب :        1392/12/20گروه موسیقی «سیاوش» به خوانندگی «همایون شجریان» در سازمان «یونسکو» روی صحنه رفت

گروه موسیقی «سیاوش» به خوانندگی «همایون شجریان» در سازمان «یونسکو» روی صحنه رفت
احسان خواجه‌امیری برای اولین بار در بیجار روی صحنه رفت

احسان خواجه‌امیری برای اولین بار در بیجار روی صحنه رفت
کنسرت گروه چارتار در تهران برگزار می گردد

گروه چارتار در این برنامه که به همت موسسه «آوای مهربانی» برگزار می شود ، قطعات آلبوم موفق «باران تویی» را برای مخاطبان خود اجرا خواهد کرد.
تور کنسرت علیرضا روزگار در اصفهان، شیراز، یاسوج، گرمسار و مرودشت

: «علیرضا روزگار» در آغاز تور کنسرت هایش در اصفهان و شیرازبروی صحنه خواهد رفت.
مازیار فلاحی با اجرای «قلب یخی» در آمل در زمستان 92

«مازیار فلاحی» نخستین اجرای موسیقی پاپ در شهرستان آمل را برگزار کرد. این خواننده 27 بهمن ماه 1392، دو سانس در سالن اریکه آریایی آمل برای ماز
کنسرت احسان خواجه امیری در خوزستان در اسفند 92

«احسان خواجه امیری» که به تازگی تور کنسرتهایش در امریکا را برگزار کرده، برای برگزاری کنسرت راهی خوزستان می‌شود. این هنرمند هفتم و هشتم اسفند


 
     پربازدیدترین مطالب گروه  
 
 
X بستن پنجره


استفاده از مطالب گیتارپرو در دیگر سایت ها فقط با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد

تمامی مطالب سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

Copyright © 2015 - 2017 guitarpro.ir All Right Reserved